Note: The doll shown in the product pictures is made of full silicone.
Product Specifications:
1. Standing Feet
2. Jelly Breasts
3. Articulated Fingers
4. Yoga Skeleton
5. Movable Jaw (oral use not recommended)
6. Sway-Pivot Adaptor
7. Wig
8. Other Freebies: sleeping bag, basic vaginal irrigator, comb, drying stick, heating rod, premium lingerie, etc.
Head Material: Silicone
Body Material: Medical Grade TPE / Silicone
Advantages of Silicone Head: Real-life, looks more delicate than the TPE head. (This silicone head is NOT intended for oral sex. The internal structure contains sensitive metal components, and both oral activity and subsequent cleaning may cause damage to the embedded electronics.)
Advantages of TPE Body: Soft, more similar to human skin, and better to use.
Sex Doll Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head+TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 85.98 lbs / 39kg |
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 32.68 in / 83cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 35.43 in / 90cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 79.37 lbs / 36kg |
Features:
1. AI Talking System: Completely free to use — no subscription or additional fees required. English is the default language. Once powered on and connected to Wi-Fi, the robot sex doll can integrate with DeepSeek or Doubao for more natural, intelligent conversations.
2. Rich Facial Expression: Robotic sex dolls feature advanced facial expressions, including smiling, blinking, rolling eyes, and head movements, enhancing realism.
3. Heating System: When plugged in, the doll can be heated to a human body temperature and maintains a consistent warmth.
4. 2 Orifices Available: Vagina and Anus.
5. Built-in Battery: 4000mAh capacity; Head Charging.
Note: All listed features above come standard with the robot sex doll at no extra cost.
Note: The clothing and hair accessories shown in the pictures are for display purposes only and will NOT COME with the doll.
Comment