Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft28 / 161cm |
| Full Bust | 37.40in / 95cm |
| Waist | 21.65in / 55cm |
| Hip | 40.94in / 104cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.30 in / 16cm |
| Weight | 105.82lbs / 39.6kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Hard Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; Better for oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment