Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head+ TPE Body /Full Silicone |
| Height | 5ft41 / 165cm |
| Full Bust | 43.31in / 110cm |
| Waist | 31.89in / 81cm |
| Hip | 48.03in / 122cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 114.64lbs / 52kg |
Comment