Sex Doll Information:
Hair Color: Pink
Pupil: Dark Brown Eyes
Breast Type: Big Breast
Skin: Fair
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Hard Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5f928/ 161cm |
| Full Bust | 36.22in / 92cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 37.79in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 88.18 lb / 40kg |
Comment