Product Specifications:
Movable Jaw: Yes
Dildo Type: Fixed
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Siliocne |
| Height | 5ft51 / 168cm |
| Full Bust | 44.49 in / 113cm |
| Waist | 25.98" in / 66cm |
| Hip | 135 in / 53.15"cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.91 in / 15cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Dildo Length | 7.09 in / 18cm |
| Dildo Caliber | 1.57 in / 4cm |
| Weight | 108.03 lbs / 49kg |
Comment