Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft51 / 168cm |
| Full Bust | 37.80 in / 96cm |
| Waist | 27.95 in / 71cm |
| Hip | 40.94 in / 104cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 6.69 in / 17cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.59 lbs / 42kg |
Comment