EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Chest: Yes
Finger Skeleton: Yes
EVO Skeleton: Yes
Standing Feet: Yes
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft15/ 157cm |
| Full Bust | 37.80 in / 96cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 44.49 in / 113cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 127.87 lbs /58kg |
Comment