EU Stock Available—100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Finger Skeleton: YES
EVO Skeleton: YES
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft/ 150cm |
| Full Bust | 42.52 in / 108cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 47.24 in / 120cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 103.62 lbs /47kg |
Comment