EU Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft2/ / 161cm |
| Full Bust | 36.22 in / 92cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 87.30 lbs / 39.6KG |
Features:
Head Material: Soft Silicone(blowjob available)
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment