Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/Silicone Head + TPE Body |
| Height | 4.99ft / 152cm |
| Full Bust | 31.50 in / 80cm |
| Waist | 23.23 in / 59cm |
| Hip | 38.19 in / 97cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.77 lbs / 38kg |
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/Silicone Head + TPE Body |
| Height | 4.99ft / 152cm |
| Full Bust | 35.43in / 90cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 40.16in / 102cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 81.57lbs / 37kg |
Comment