Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft/ 150cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 27.55 in / 70cm |
| Hip | 49.21 in / 125cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.8 lbs /43kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $999.00 Regular price
OR
Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4.92ft/ 150cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 27.55 in / 70cm |
| Hip | 49.21 in / 125cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.8 lbs /43kg |
Comment