Sex Doll Merry Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft38/ 164cm |
| Full Bust | 40.55 in / 103cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 42.51 in / 108cm |
| Vagina | 6.69 in / 17cm |
| Oral | 5.1 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 116.8 lbs /53kg |
Comment