Product Specification:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41/ 165m |
| Full Bust | 41.33 in / 105cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 42.12 in / 107cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 119.04 lbs /54kg |
Comment