Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Dildo Size | 8.66 in / 22cm |
| Weight | 101.41 lbs / 46kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1399.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Dildo Size | 8.66 in / 22cm |
| Weight | 101.41 lbs / 46kg |
Comment