Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft68 / 173cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Penis Length | 8.66 in / 22cm |
| Weight | 87.30 lbs / 55kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $1689.00 Regular price USD $1899.00
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft68 / 173cm |
| Full Bust | 29.92 in / 76cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Penis Length | 8.66 in / 22cm |
| Weight | 87.30 lbs / 55kg |
Comment