US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 38.19 in / 97cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 43.31 in / 110cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 7.09 in / 18cm |
| Weight | 105.82 lbs / 48kg |
Comment