Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 38.19 in / 97cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 123.46 lbs / 56kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment