Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft47/ 167cm |
| Full Bust | 38.18 in / 97cm |
| Waist | 23.62 in / 60cm |
| Hip | 37.40 in / 95cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 105.82 lbs /48kg |
Comment