Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft41 / 165cm |
| Full Bust | 35.04 in / 89cm |
| Waist | 22.05 in / 56cm |
| Hip | 34.65 in / 88cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 81.57 lbs / 37kg |
Comment