Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 30.31 in / 77cm |
| Waist | 20.47 in / 52cm |
| Hip | 33.46 in / 85cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39 lbs / 41kg |
Comment