Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft38 / 164cm |
| Full Bust | 38.98 in / 99cm |
| Waist | 24.41 in / 62cm |
| Hip | 45.67 in / 116cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 121.25 lbs / 55kg |
KEY FEATURES:
1. Medical TPE; Touch soft and nearly as real.
2. It makes her able to do any position as a real woman with a fully articulated poseable mental alloy skeleton in the core.
3. All sex dolls come with 3 holes (anal, vaginal, mouth) for your ultimate sex pleasure.
4. Your Privacy Guaranteed: Your privacy is of the utmost importance. With our discreet packaging, you can shop in confidence.
Comment