150cm Trista Doll -- Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 4ft92 / 150cm |
| Full Bust | 35.43 in / 90cm |
| Waist | 27.56 in / 70cm |
| Hip | 49.21 in / 125cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 94.8 lbs / 43kg |
163cm Trista Doll -- Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 40.55 in / 103cm |
| Waist | 27.56 in / 70cm |
| Hip | 53.54 in / 136cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 123.46 lbs / 56kg |
Comment