Sex Doll-Grantham Information:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 33.86 in / 86cm |
| Waist | 21.26 in / 54cm |
| Hip | 37.01 in / 94cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.56 lbs / 42kg |
Hair color: dark brown
Eyes: blue eyes
Chest shape: big breasts
Body type: BBW
Skin Tone: Wheat
BENEFITS OF CUSTOMIZED SEX DOLL FEATURES: Design and customize sex dolls to suit individual preferences and fulfill sexual fantasies, according to personal preferences and preferences. At the same time, it provides a unique sexual partner experience and increases the emotional connection.
Comment