Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 37.40 in / 95m |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 41.34 in / 105cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 101.41 lbs / 46kg |
Some items are no longer available. Your cart has been updated.
This discount code cannot be used in conjunction with other promotional or discounted offer.
Sale price USD $2699.00 Regular price
OR
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft25 / 160cm |
| Full Bust | 37.40 in / 95m |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 41.34 in / 105cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 101.41 lbs / 46kg |
Comment