Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 42.9 in / 109cm |
| Waist | 22 in / 56cm |
| Hip | 35.4 in / 90cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 4.72 in / 12cm |
| Anal | 5.91 in / 15cm |
| Weight | 86 lbs / 39kg |
Comment