Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft48 / 167cm |
| Full Bust | 40.16 in / 102cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 35.04in / 89cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 83.78 lbs / 38kg |
Comment