Sex Doll-Dolly Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5ft12 / 156cm |
| Full Bust | 39.37 in / 100cm |
| Waist | 23.23 in / 59cm |
| Hip | 43.31 in / 110cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 102.73 lbs / 46.6kg |
Comment