US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Sex Doll-Allson Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full TPE |
| Height | 5ft35 / 163cm |
| Full Bust | 40.55 in / 103cm |
| Waist | 27.17 in / 69cm |
| Hip | 55.9 in / 142cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 154.32 lbs / 70kg |
Hair color: blonde short hair
Eyes: black eyes
Breast type: Huge breasts
Body Type: Huge Butt & BBW & Curves
Skin Tone: Wheat
Standing: yes
Comment