US Stock Available: 2-5 business days delivery; 100% Discreet and Free Shipping
Jelly Breasts: YES
Finger Skeleton: YES
EVO Skeleton: YES
Body Blood Vessels: YES
Stands without Bolts: YES
Silicone ROS Head (with movable jaw) + Silicone Body
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 50.39 in / 128cm |
| Waist | 25.20 in / 64cm |
| Hip | 53.15 in / 135cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 143.30 lbs /65kg |
Comment