US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
EVO Skeleton: YES
ROS Head: YES
STPE Body: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | ROS Head + STPE Body |
| Height | 5ft74 / 175cm |
| Full Bust | 62.99 in / 160cm |
| Waist | 29.13 in / 74cm |
| Hip | 47.24 in / 120cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 119.05 lbs / 54kg |
Comment