US Stock Available
Average: 2-5 business days delivery
Discreet: 100% Discreet and Free Shipping
Gel Breasts: YES
Standing Feet: YES
Free 2nd Head: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 37.01 in / 94cm |
| Waist | 19.29 in / 49cm |
| Hip | 34.65 in / 88cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 72.75 lbs / 33kg |
Comment