Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft18 / 158cm |
| Full Bust | 34.25 in / 87cm |
| Waist | 19.69 in / 50cm |
| Hip | 34.25 in / 87cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | 5.12 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 70.55 lbs / 32kg |
Comment