US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Standing Feet: YES
Gel Breast: YES
Free 2nd Head: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 5ft54/ 169m |
| Full Bust | 35.83 in / 91cm |
| Waist | 25.98 in / 66cm |
| Hip | 40.55 in / 103cm |
| Vagina | 6.29-7.08 in / 16-18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 5.90 in / 15cm |
| Weight | 104.72 lbs /47.5kg |
Comment