US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Jelly Breasts: YES (Only for Silicone Body)
Articulated Fingers: YES (Only for Silicone Body)
EVO Skeleton: YES (Only for Silicone Body)
Body Blood Vessel: YES (Only for Silicone Body)
Standing without Bolts: YES (Only for Silicone Body)
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Full Silicone |
| Height | 5.38ft/ 164m |
| Full Bust | 32.67 in / 83cm |
| Waist | 21.65 in / 55cm |
| Hip | 36.22 in / 92cm |
| Vagina | 6.29-7.08 in / 16-18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 5.90 in / 15cm |
| Weight | 79.37 lbs /36kg |
Comment