US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head TPE Body |
| Height | 5ft58 / 170cm |
| Full Bust | 40.2 in / 102cm |
| Waist | 21.3 in / 54cm |
| Hip | 38.2 in / 97cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.4 lbs / 41kg |
Comment