Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | TPE/Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5.02ft / 153cm |
| Full Bust | 36.22 in / 92cm |
| Waist | 20.87 in / 53cm |
| Hip | 37.80 in / 96cm |
| Vagina | 7.09 in / 18cm |
| Oral | / |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 90.39 lbs / 41kg |
Comment