US Stock Available - 100% Discreet and Fast Free Shipping
Average: 2-5 workdays delivery
Gel Breast: YES
Articulated Fingers: YES
Standing Feet: YES
Product Specifications:
| Sex Doll Parameters | Manual measurement |
| Materials | Silicone Head + TPE Body |
| Height | 5ft44/ 166m |
| Full Bust | 37.01 in / 94cm |
| Waist | 22.83 in / 58cm |
| Hip | 35.83 in / 91cm |
| Vagina | 7.08 in / 18cm |
| Oral | 5.11 in / 13cm |
| Anal | 6.69 in / 17cm |
| Weight | 92.59 lbs /42kg |
Features:
Head Material: Soft Silicone
Body Material: Medical Grade TPE
Advantage of Soft Silicone Head: Realistic; Looks more beautiful than TPE head; The mouth can be heated and have oral sex.
Advantage of TPE Body: Soft, more similar to human skin, better to use.
Comment